25 LAT NA RYNKU

O nas

Jesteśmy solidną firmą, która spełnia wymagania klientów od 1996 roku.

Prowadzimy handel detaliczny, hurtowy i świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski.

Współpracujemy z różnymi firmami w całym kraju, co znacznie ułatwia nam pozyskiwanie oraz dystrybucję naszych produktów.

Z każdym rokiem podnosimy jakość świadczonych przez nas usług, rozwijamy się i rozszerzamy naszą ofertę, w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymagania naszych nabywców.

Za cel zawsze stawiamy sobie zadowolenie klienta, dlatego dostępność produktów, szybki czas realizacji usług oraz profesjonalna obsługa wyróżniają nas na lokalnym rynku.

Nie boimy się podejmować wyzwań!

Zajmujemy się sprzedażą kostki brukowej, palisad, obrzeży, elementów małej architektury oraz materiałów budowlanych.

Oferujemy najwyższej jakości węgiel tylko z polskich kopalni. Idąc z postępem cywilizacji staliśmy się dystrybutorem ekologicznych źródeł ciepła, takich jak pellet czy brykiet.

Ogrody od zawsze były naszą pasją, dlatego zapewniamy materiały do kompleksowego wykończenia i aranżacji przestrzeni. Kamienie ogrodowe, grysy, otoczaki, głazy, szpilki, łupki, ziemie, podłoża do roślin to tylko namiastka naszej oferty.

Lubimy proste i szybkie rozwiązania, a proponowane przez nas eko-bordy, eko-kratki czy eko-palisady, które są częścią asortymentu akcesoriów ogrodowych, z pewnością przyczyniają się do ułatwienia prac ogrodowych.