Antygrzyb CL na zewnątrz

Gotowy do użycia preparat w postaci piany, przeznaczony do dezynfekcji na elewacjach budynków. Działa bakteriobójczo i grzybobójczo (w tym wobec pleśni). Zwalcza zielone naloty oraz pleśnie na kamieniach, fugach, murach i tynkach.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Zastosowanie: Gotowy do użycia produkt w postaci piany, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni w łazienkach, pomieszczeniach sanitarnych oraz na elewacjach budynków. Działa bakteriobójczo i grzybobójczo (w tym wobec pleśni) na sufitach, podłogach i glazurze. Zwalcza zielone naloty glonów oraz pleśnie na kamieniach, fugach, murach i tynkach.

Sposób użycia: Powierzchnie dezynfekowane spryskać produktem. Dla uzyskania działania bakteriobójczego i grzybobójczego preparat należy pozostawić na 60 sekund, natomiast dla uzyskania efektu glonobójczego na 30 minut. W razie potrzeby powierzchnie należy spłukać wodą. Po użyciu pomieszczenie wietrzyć do zaniku charakterystycznego zamachu chloru. Przed użyciem preparatu należy wykonać próbę produktu na niewidocznej powierzchni w celu weryfikacji odporności powierzchni na produkt.