Impregnat do ogrodzeń betonowych

Przystosowany do impregnacji ogrodzeń betonowych, z pustaków łupanych oraz wszelkiej betonowej galanterii ogrodowej. Chroni przed wpływem warunków atmosferycznych, zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, pomaga w utrzymaniu i czyszczeniu zabezpieczonych powierzchni. Nie zmienia koloru impregnowanych wyrobów.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Płynny preparat do impregnacji ogrodzeń betonowych, z pustaków łupanych oraz wszelkiej betonowej galanterii ogrodowej.

Korzyści: Impregnat chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno nowe, jak i stare ogrodzenia. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i wilgoci. Pomaga w utrzymywaniu i czyszczeniu zabezpieczonej powierzchni. Preparat nie zmienia koloru zaimpregnowanych wyrobów. 

Sposób użycia: Podłoże powinno być czyste, suche, dobrze odtłuszczone i stabilne. Preparat nanosimy za pomocą pędzla, wałka lub natrysku do momentu nasycenia podłoża. Zalecana jest dwukrotna aplikacja, w krótkich odstępach czasu (mokre-na-mokre). Temperatura nakładania od +10 do +25ºC. Sugerowane jest impregnowanie przy stabilnej, bezopadowej pogodzie. Czas schnięcia do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia.

Wydajność: W zależności od chłonności podłoża z 1l preparatu można zaimpregnować od 5 do 10 m² przy jednokrotnej impregnacji.