CZYSTA FUGA

Czysta fuga – pianka, to perfekcyjny preparat ułatwiający czyszczenie fug w kuchni i łazience.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Pianka szybko i skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia powstałe na większości rodzajów spoin ściennych i podłogowych. Doskonale nadaje się do czyszczenia starych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni między płytkami (glazury, terakoty). 

Korzyści: Profesjonalnie opracowana receptura pianki pozwala na usuwanie z powierzchni fugi nagromadzonego tłuszczu, osad wapienny, rdzę i inne zabrudzenia. Odświeża kolor. Preparat nie odbarwia powierzchni, można nim czyścić zarówno białe jak i kolorowe fugi. Regularne stosowanie pianki w znacznym stopniu ułatwi utrzymanie czystości w każdej kuchni i łazience. 

Sposób użycia: Spoiny dokładnie spryskać preparatem z odległości ok. 20 cm i pozostawić na 3-5 min. Następnie czyścić gąbką lub szczoteczką i spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. 

Uwaga! Przed przystąpieniem do prac należy sprawdzić reakcję preparatu na powierzchnię płytki, ponieważ niektóre podłoża są wrażliwe na kwasy i w takim przypadku ten produkt nie nadaje się do zastosowania. Należy bezwzględnie stosować się do wskazówek producenta czyszczonej powierzchni.