Zmywacz plam olejowych

Dwufazowy środek na bazie rozpuszczalników przeznaczony do czyszczenia plam po smarach, wyciekach oleju oraz tłuszczu. Usuwa silne zabrudzenia z opon samochodowych. Umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam. Do stosowania na kostce, elementach betonowych, płytach chodnikowych itp.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Niezwykle silny środek do czyszczenia plam z oleju, tłuszczu i wszelkich uporczywych zabrudzeń. Doskonale czyści plamy po smarach i wyciekach oleju. Usuwa silne zabrudzenia z opon samochodowych.

Korzyści: Umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam po olejach silnikowych, hydraulicznych, spożywczych oraz śladów po oponach. Może być stosowany na kostce, elementach betonowych, płytach chodnikowych itp. Odświeża i odżywia kolor kostki. 

Sposób użycia: UWAGA! Preparat dwufazowy przed użyciem wstrząsnąć celem połączenia obydwu warstw. Nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię punktowo lub na całość. Pozostaw na ok. 2-3 min. nie dopuszczając do wyschnięcia. Czyścić szczoteczką, następnie dokładnie spłukać wodą. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej.