Impregnat do kostki brukowej

Trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych nowe i stare powierzchnie betonowe. Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, ograniczając rozwój glonów i porostów. Ogranicza powstawanie wykwitów. Nie zmienia koloru impregnowanej powierzchni.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Płynny preparat silikonowy do impregnacji kostki brukowej i powierzchni betonowych.

Korzyści: Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno nowe, jak i stare produkty betonowe. Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże, ograniczając rozwój glonów i porostów. Wytwarza trwałą, wysokoodporną warstwę na zabezpieczonych powierzchniach betonowych. Ogranicza powstawanie wykwitów solnych na zabezpieczonych powierzchniach. Preparat nie zmienia koloru impregnowanej powierzchni.

Sposób użycia: Podłoże powinno być czyste, suche, dobrze odtłuszczone i stabilne. Preparat nanosimy za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Zalecane jest wykonanie dwukrotnego malowania w krótkich odstępach czasu, dopóki pierwsza warstwa jest wilgotna. Temperatura nakładania od +5 do +30ºC. Do momentu wyschnięcia należy chronić impregnowane powimrzchnieprzed opadami atmosferycznymi. Powierzchnie betonowe można impregnować po 28 dniach od wylania. 

Wydajność: W zależności od chłonności kostki z 1l preparatu można zaimpregnować od 8 do 12 m² przy jednokrotnej impregnacji.