Preparat do mycia kostki

Dwufazowy środek na bazie rozpuszczalników przeznaczony do czyszczenia plam po smarach, wyciekach oleju oraz tłuszczu. Usuwa silne zabrudzenia z opon samochodowych. Umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam. Do stosowania na kostce, elementach betonowych, płytach chodnikowych itp.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Do czyszczenia kostki brukowej, fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa uporczywy bród, osady rdzy, plamy po widzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

Korzyści: Usuwa uporczywe zabrudzenia z kostki i przywraca estetyczny wygląd. Odświeża i odżywia kolor kostki.

Sposób użycia: UWAGA! Preparat dwufazowy przed użyciem wstrząsnąć celem połączenia obydwu warstw. Preparat nanosimy na czyszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Pozostawić na ok. 2-3 min. nie dopuszczając do wyschnięcia. Czyścić szczoteczką, następnie dokładnie spłukać wodą. Jeśli jednokrotna aplikacja nie wystarczy, czynność należy powtórzyć. Następnie czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej.