Usuwanie cementu H-65

Preparat do usuwania uporczywej powłoki cementowej z płytek ceramicznych oraz powierzchni odpornych na działanie kwasów. Doskonale usuwa uciążliwe białe naloty, smugi, plamy.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Produkt przeznaczony do usuwania uporczywej powłoki cementowej z płytek ceramicznych oraz powierzchni odpornych na działanie kwasów. 

Korzyści: Skutecznie usuwa pozostałości zapraw cementowych i murarskich. Doskonale usuwa uciążliwe białe naloty, smugi, plamy. 

Sposób użycia: Do wiaderka z 5l wody należy wlać pół litra preparatu. Do usunięcia uporczywych zabrudzeń należy zwiększyć dozę produktu 1l na 5l wody. Przygotowany roztwór nanieść za pomocą mopa na powierzchnię zwilżoną czystą wodą. Następnie dobrze wyszorować szczotką i pozostawić na ok 5 min. Po określonym czasie powierzchnie dobrze zmyć mopem, często zmieniając wodę na czystą. 

UWAGA! Nie stosować na powierzchniach nieodpornych na działanie kwasów (marmur, kamień naturalny, granit, lastryko). Przed przystąpieniem do prac zaleca się wykonywać próbkę w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia reakcji preparatu na powierzchnię. Należy bezwzględnie stosować się do wskazówek producenta czyszczonej powierzchni. 

BHP: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Należy używać rękawice i odzież ochronną, odporne na działanie chemikaliów. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Chronić przed dziećmi. Przechowywać oraz używać w temp. od +5 d0 +30ºC.