Impregnat do płyt tarasowych

Chroni przed wpływem warunków atmosferycznych, zabezpiecza przed wnikaniem wody w podłoże. Wytwarza wysokoodporną warstwę odporną na zabrudzenia takie jak olej, kawa, herbata, soki, wino itp. Nie zmienia koloru impregnowanych powierzchni.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Preparat do impregnacji płyt tarasowych.

Korzyści: Impregnat chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno nowe, jak i stare płyty tarasowe. Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże. Wytwarza wysokoodporną warstwę odporną na zabrudzenia z żywności takie jak olej, kawa, herbata, wino, soki itp. Pomaga w utrzymaniu i czyszczeniu zabezpieczonej powierzchni. Preparat nie zmienia koloru powierzchni płyt.

Sposób użycia: Podłoże powinno być czyste, suche, dobrze odtłuszczone i stabilne. Preparat nanosimy za pomocą pędzla, wałka lub natrysku, nie tworząc kałuż. Zalecane jest wykonanie dwukrotnej impregnacji w krótkich odstępach czasu (mokre-na-mokre). Temperatura nakładania od +10 do +25ºC. Sugerowane jest impregnowanie przy stabilnej, bezopadowej pogodzie. Możliwość użytkowania nie wcześniej niż po 12 godzinach od impregnacji.

Wydajność: W zależności od chłonności kostki z 1l preparatu można zaimpregnować od 8 do 12 m² przy jednokrotnej impregnacji.

BHP: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Używać odzieży ochronnej. Chronić przed dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic ochronnych, odpornych na działanie chemikaliów.