Czysty kamień naturalny

Środek przeznaczony jest do pielęgnacji powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Preparat przeznaczony do codziennego mycia kamienia naturalnego (marmuru, granitu, trawertynu). Takie wyroby z kamienia jak np.: parapety, blaty stołowe, blaty kuchenne, obudowy umywalek, lady bufetowe i inne. 

Korzyści: Płyn „Czysty kamień naturalny” doskonale usuwa szybko i skutecznie plamy po wodzie, ślady z tłuszczu, kurz i inne zabrudzenia. Nie pozostawia smug i zacieków. Zastosowanie preparatu sprawia, że pielęgnacja kamienia jest przyjemna i bezproblemowa. Pozostawia świeży i przyjemny zapach.

Sposób użycia: Rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni z odległości ok. 20 cm i umyć kamień wilgotną gąbką lub ściereczką, następnie przemyć czystą wodą i wytrzeć do sucha. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń czynność należy powtórzyć. 

BHP: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać oraz używać w trop. od 5 do 30°C

Uwaga! Przed przystąpieniem do prac należy sprawdzić reakcję produktu na mytą powierzchnię w mało widocznym miejscu. Należy bezwzględnie stosować się do wskazówek producenta czyszczonego kamienia.