Czysta szyba kominkowa

Do czyszczenia szyb w kominkach. Doskonale sprawdza się również do mycia grilla. Łatwo i skutecznie usuwa silne zabrudzenia pozostawiając szybę czystą. Eliminuje osady ze smoły, sadzy, tłuszcz oraz inne ciężkie do usunięcia zabrudzenia. Nie odbarwia czyszczonej powierzchni.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Preparat do czyszczenia szyb kominkowych. Doskonale sprawdza się również do mycia grilla.

Korzyści: W łatwy i skuteczny sposób usuwa nawet silne zabrudzenia, pozostawiając szybę kominkową czystą na długi czas. Usuwa osady ze smoły, sadzy, tłuszcz oraz inne ciężkie do usunięcia zabrudzenia. Nie odbarwia czyszczonej powierzchni. 

Sposób użycia: Mycie należy wykonać w rękawiczkach ochronnych. Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm, nie dopuścić do wyschnięcia. Po upływie minimum 5 min, wytrzeć czyszczoną powierzchnię za pomocą wilgotnej gąbki lub ściereczki. Wytrzeć do sucha. W przypadku starych przypaleń lub silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. 

UWAGA! Produkt żrący. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia działania preparatu na podłoże. Nie stosować na rozgrzanych powierzchniach. Unikać kontaktu preparatu z powierzchnią aluminiową, lakierowaną i miedzianą. 

BHP: Należy używać rękawice i odzież ochronną odporne na działanie chemikaliów. Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Uniknąć kontaktu ze skórą i oczami. Unikać wdychania oparów produktu. Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30ºC.