Czyścik do klinkieru

Do usuwania wykwitów węglanowych z cegły klinkierowej, płytek klinkierowych. Usuwa naloty wapienne, osady kamienia i rdzy, plamy po wodzie, zabrudzenia z zapraw murarskich i betonu oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przywraca uporczywe zabrudzenia z klinkieru i przywraca estetyczny wygląd, odświeża i ożywia kolor klinkieru.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Do usuwania wykwitów węglanowych z cegły klinkierowej, płytek klinkierowych. Usuwa naloty wapienne, osady kamienia i rdzy, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Usuwa zabrudzenia z zapraw murarskich i betonu. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

Korzyści: Usuwa uporczywe zabrudzenia z klinkieru i przywraca estetyczny wygląd. Odświeża i ożywia kolor klinkieru. 

Sposób użycia: Czyścik jest gotowym do użycia preparatem, który nanosimy na czyszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Widoczną oznaką działania preparatu jest pienienie się. Po krótkim czasie (ok. 1 min) czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Jeżeli jednokrotna aplikacja nie wystarczy czynność należy powtórzyć. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do klinkieru.

Wydajność: Dozowanie jest uzależnione od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.