Czysty piekarnik i grill

Do czyszczenia powierzchni piekarnika, grila, brytfann, patelni, garnków, blach oraz przyborów kuchennych. Czyści i usuwa tłuste osady, trudne do wyczyszczenia przypalenia powstałe na powierzchniach ceramicznych płyt kuchennych, kuchenkach mikrofalowych,. Usuwa okopcenia, odymienia (nagar) powstałe w piekarnikach i grillach. Nie rysuje czyszczonych powierzchni.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Produkt nadaje się do czyszczenia powierzchni piekarnika, grilla, brytfann, patelni, garnków, blach oraz przyborów kuchennych.

Korzyści: Z dużą łatwością czyści i usuwa tłuste osady. Bez trudu rozpuszcza trudne do usunięcia przypalenia powstałe na powierzchniach ceramicznych płyt kuchennych, kuchenkach mikrofalowych. Skutecznie usuwa okopcenia, odymienia (nagar) powstałe w piekarniku i grillach. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. 

Sposób użycia: Mycie należy wykonywać w rękawiczkach ochronnych. Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na ok. 5-10 minut, nie dopuszczając do wyschnięcia. Przetrzeć gąbką lub ścierką. Następnie przepłukać kilkakrotnie letnią wodą i wytrzeć do sucha. W przypadku uporczywych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

UWAGA! Produkt żrący. Przed przystąpieniem do prac należy wykonać próbę w jak najmniej widocznym miejscu w celu sprawdzenia działania preparatu na podłoże. Nie stosować na rozgrzanych powierzchniach. Nie stosować do czyszczenia materiałów wykonanych z aluminium. 

BHP: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Używać odzieży ochronnej. Chronić przed dziećmi. Pomieszczenia zamknięte dobrze wentylować. Używać rękawic ochronnych, odpornych na działanie chemikaliów. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Unikać wdychania oparów produktu. Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30ºC.