Czysta szyba

Płyn na bazie alkoholu przeznaczony do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Łatwo i skutecznie usuwa zabrudzenia z tłuszczu, kurzu, nikotyny, plamy z wody, ślady po owadach. Nie pozostawia zacieków i smug. Nadaje powierzchniom krystaliczny połysk, posiada przyjemny, świeży zapach.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Płyn do mycia szyb i luster oraz różnego rodzaju powierzchni szklanych (blatów, kafelków, framug, drzwi, stołów itp.)

Korzyści: Dzięki precyzyjnie dopracowanej recepturze produkt łatwo i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z tłuszczu, kurzu, nikotyny, plamy z wody, jak również ślady po owadach. Nie pozostawia zacieków i smug. Nadaje powierzchni krystaliczny połysk, posiada przyjemny i świeży zapach. 

Sposób użycia: Preparat rozpylić na czyszczoną powierzchni i przetrzeć ręcznikiem papierowym lub ściereczką z mikrofibry niezostawiającą kłaczków. Przy myciu większych powierzchni zaleca się stosować ściągaczkę. W przypadku mocniejszego zabrudzenia czynność powtórzyć. 

UWAGA! Nie stosować na powierzchniach nieodpornych na alkohol. Zastosować się do wskazówek producenta czyszczonej powierzchni. 

BHP: Należy stosować ogólne zasady bezpieczeństwa zgodnie z kartą charakterystyki. Chronić przed dziećmi. Po użyciu wietrzyć pomieszczenie. Przechowywać oraz używać w temp. od +5 do +30ºC.