Czyścik do kostki

Usuwa wykwity wapienne, osady kamienia, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia z kostki brukowej, elementów betonowych, fug cementowych i innych naturalnych i barwionych elementów betonowych.


FORMATY I PARAMETRY TECHNICZNE

Przeznaczenie: Do usuwania wykwitów węglanowych z kostki brukowej, elementów betonowych i fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa naloty wapienne, osady kamienia i rdzy, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Usuwa zabrudzenia z zapraw murarskich i betonu. Skuteczny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. 

Korzyści: Usuwa uporczywe zabrudzenia z kostki i przywraca estetyczne wygląd. Odświeża i odżywia kolor kostki.

Sposób użycia: Czyścik jest gotowym od użycia preparatem, który nanosimy na czyszczone powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Widoczną oznaką działania preparatu jest pienienie się. Po krótkim czasie (ok. 1 min) czyszczoną powierzchnię należy spłukać wodą. Jeżeli jednokrotna aplikacja nie wystarczy czynność należy powtórzyć. Po wyschnięciu zaleca się zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające działanie preparatu na podłoże. 

Wydajność: Dozowanie uzależnione jest od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.